Öğrenci Girişi

Numara:

Parola:

Kayıt Puanları - Anadolu Liseleri

Anadolu Liseleri | Özel Okullar | Tarih:

Okul AdıÖğrenim ŞekliTercih EdenKontenjanYerleşen TavanYerleşen TabanÖn Kayıt Taban
Galatasaray LisesiFransızca01000,000496,3680,000
İstanbul LisesiAlmanca01800,000495,7400,000
Kabataş Erkek Lisesiİngilizce01800,000493,6360,000
Adnan Menderes A.L.İngilizce01500,000480,0120,000
H. Avni Sözen A.L.İngilizce01500,000487,3430,000
Kadıköy A. L.İngilizce02100,000486,0980,000
Cağaloğlu A. L.Almanca01800,000488,1280,000
Sakıp Sabancı A.L.İngilizce01500,000476,3870,000
Burak Bora A. L.İngilizce01500,000476,4330,000
Beşiktaş Atatürk A.L.İngilizce01800,000467,8650,000
Pertevniyal Lisesiİngilizce01500,000476,7330,000
Köy Hizmetleri A. L.İngilizce01500,000471,1690,000
Burak Bora A. L.Fransızca0300,000473,4220,000
Vefa Lisesiİngilizce01500,000478,5040,000
Haydarpaşa Lisesiİngilizce02100,000469,4990,000
Nişantaşı A. L.İngilizce0900,000448,1930,000
Beyoğlu A. L.İngilizce0600,000448,5830,000
Şehremini A. L.İngilizce01800,000472,0850,000
Yeşilköy A. L.İngilizce01500,000473,4450,000
Ümraniye A. L.İngilizce01500,000441,7480,000
A.köy Korkmaz Yiğit A.L.İngilizce0600,000461,4750,000
Beşiktaş A.L.İngilizce01500,000467,7380,000
Maltepe A. L.İngilizce01800,000455,4580,000
Samiha Ayverdi A. L.İngilizce01800,000456,7770,000
Kadir Has A. L.İngilizce01800,000459,6970,000
Çağrıbey A. L.İngilizce01500,000445,0580,000
Bayrampaşa A. L.İngilizce01200,0000,0000,000
Dede Korkut A. L.İngilizce01500,000449,4020,000
Geri
Tüm Telif Hakları Ali Öğmen Eğitim Hizmetlerine Aittir. Copyright © 2004-2021