Öğrenci Girişi

Numara:

Parola:

Kayıt Puanları - Özel Okullar

Anadolu Liseleri | Özel Okullar | Tarih:

Okul AdıÖğrenim ŞekliKontenjanMax. PuanMin. Puan
Amerikan Robert LisesiERKEK - İng.99495,000495,319
Amerikan Robert LisesiKIZ - İng.99495,000495,319
Üsküdar Amerikan LisesiERKEK - İng.72493,000486,000
Üsküdar Amerikan LisesiKIZ - İng.72493,000487,000
Alman LisesiKARMA - Alm.140493,000487,572
Koç LisesiERKEK - İng.40494,000494,294
Koç LisesiKIZ - İng.40494,000495,319
St. Georg Avusturya LisesiKARMA - Alm.100490,000484,207
St. Joseph Fransız LisesiKARMA - Fr.154480,000477,692
N. Dame De Sion Fransız LisesiKARMA - Fr.120480,000469,487
İtalyan LisesiKARMA - İt.80490,000420,000
St. Michel Fransız LisesiKARMA - Fr.90480,000378,700
Beyoğlu İtalyan (Galileo Galilei)LisesiKARMA - İt.48480,000350,000
St. Benoit Fransız LisesiKARMA - Fr.180480,000428,243
St. Pulcherie Fransız LisesiKARMA - Fr.100480,000444,960
Geri
Tüm Telif Hakları Ali Öğmen Eğitim Hizmetlerine Aittir. Copyright © 2004-2021